Sparing z AZS SWPS 馃彁

3 lata temu | 08.11.2020, 16:19

Mecz towarzyski dla sprawdzenia r贸偶nych wariant贸w gry 馃搱馃搲

W czwartek wieczorem, 5 listopada 2020 r., Komandoski go艣ci艂y w O艣rodku Sportu i Rekreacji Praga Po艂udnie na sparingowym meczu z Klubem AZS Uniwersytetu SWPS 馃帗

Ju偶 w pierwszej akcji meczu niefortunnie po bloku wyl膮dowa艂a Karolina K艂odzi艅ska, kt贸ra przedwcze艣nie zako艅czy艂a sw贸j udzia艂 w meczu 馃殤

Dwa pierwsze sety pad艂y 艂upem bardzo dobrze graj膮cych zawodniczek Gospodarza. Tego dnia, Komandoski potrzebowa艂y wi臋cej czasu, aby dobrze wej艣膰 w mecz, co nast膮pi艂o dopiero w trzecim secie. B臋d膮c na fali wznosz膮cej Komandoskom uda艂o si臋 wyr贸wna膰 wynik meczu na 2:2. Ostatni set, wyj膮tkowo zosta艂 rozegrany do 25 punkt贸w. Wi臋cej si艂 w ko艅c贸wce meczu zachowa艂y rywalki Klubu AZS SWPS, kt贸re finalnie wygra艂y spotkanie 3:2.

Obaj Trenerzy, zar贸wno Marek Domaszczy艅ski (Komandos Warszawa), jak i Pawe艂 Makosz (AZS SWPS) s膮 zadowoleni z materia艂u szkoleniowego, kt贸ry uda艂o si臋 zdoby膰 podczas pi臋ciosetowej, ciekawej gry 馃彁