Trener Marek Domaszczyński

Trenerem Klubu Komandos Warszawa od początku istnienia Klubu jest Marek Domaszczyński.


Od najmłodszych lat związany jestem z piłką siatkową. Jako uczeń IV klasy szkoły podstawowej, zostałem zaproszony przez nauczyciela wychowania fizycznego na pierwszy w życiu trening piłki siatkowej. W tym właśnie momencie zrodziła się we mnie największa pasja i miłość do piłki siatkowej. Zatem, moja przygoda z siatkówką zaczęła się dawno temu i jest nieodłącznym elementem mojego życia. Co więcej, moja praca zawodowa również była związana ze sportem.
Od 10 lat trenuję akademicką drużynę studentek Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie w Klubie Uczelnianym AZS APS. Pracowałem również w uczniowskich klubach sportowych m.in. UKS Dwójka Podkowa Leśna, UKS Iskra Warszawa, w których trenowałem najmłodszych adeptów piłki siatkowej.

Posiadam tytuł trenera piłki siatkowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jestem trenerem zaangażowanym w różnorodne przedsięwzięcia Klubu o wymiarze społecznym poprzez organizowanie turniejów okolicznościowych, akcji charytatywnych, eventów sportowych dla dzieci, czy obozów sportowych.
Przez kilka lat, pracowałem w agencji marketingu sportowego Sport Evolution, a także w Związku Piłki Ręcznej w Polsce, dzięki którym zdobyłem cenne doświadczenie zawodowe, szczególnie w organizacji eventów sportowych o randze międzynarodowej, takich jak: Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, ONICO Gdynia Półmaraton, czy też IHF Youth U18 Women's World Championship Kielce 2018.
Aktualnie zaangażowany jestem w projekt Volleyball Academy 2.0 Piotra Grabana.

Asystentem Trenera jest Jakub Rutowski.