Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Trener Marek Domaszczyński

Trenerem Klubu Komandos Warszawa od początku istnienia Klubu jest Marek Domaszczyński.


Od najmłodszych lat związany jestem z piłką siatkową. Jako uczeń IV klasy szkoły podstawowej, zostałem zaproszony przez nauczyciela wychowania fizycznego na pierwszy w życiu trening piłki siatkowej. W tym właśnie momencie zrodziła się we mnie największa pasja i miłość do piłki siatkowej. Zatem, moja przygoda z siatkówką zaczęła się dawno temu i jest nieodłącznym elementem mojego życia. Co więcej, moja praca zawodowa również była związana ze sportem.
Od 10 lat trenuję akademicką drużynę studentek Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie w Klubie Uczelnianym AZS APS. Pracowałem również w uczniowskich klubach sportowych m.in. UKS Dwójka Podkowa Leśna, UKS Iskra Warszawa, w których trenowałem najmłodszych adeptów piłki siatkowej.

Posiadam tytuł trenera piłki siatkowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jestem trenerem zaangażowanym w różnorodne przedsięwzięcia Klubu o wymiarze społecznym poprzez organizowanie turniejów okolicznościowych, akcji charytatywnych, eventów sportowych dla dzieci, czy obozów sportowych.
Przez kilka lat, pracowałem w agencji marketingu sportowego Sport Evolution, a także w Związku Piłki Ręcznej w Polsce, dzięki którym zdobyłem cenne doświadczenie zawodowe, szczególnie w organizacji eventów sportowych o randze międzynarodowej, takich jak: Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, ONICO Gdynia Półmaraton, czy też IHF Youth U18 Women's World Championship Kielce 2018.
Aktualnie zaangażowany jestem w projekt Volleyball Academy 2.0 Piotra Grabana.

Asystentem Trenera jest Jakub Rutowski.