Pechowy mecz Komandosek w BLS!馃彁

3 lata temu | 08.11.2020, 13:58

Dobry mecz, jednak przegrany!

18 pa藕dziernika 2020 r., niedzielnym popo艂udniem Komandoski zmierzy艂y si臋 z dru偶yn膮 Gotowe Na Wszystko w Bia艂o艂臋ckiej Lidze Siatk贸wki馃敟

Niestety, ju偶 w pierwszym secie, powa偶n膮 kontuzj臋 odnios艂a kapitan zespo艂u Aleksandra Przybylska 馃殤 To zdarzenie negatywnie wp艂yn臋艂o na ca艂膮 dru偶yn臋, kt贸ra by艂a w rozsypce 馃挃

Pierwszy set wygra艂a dru偶yna Gotowe Na Wszystko 25:16. Kolejny set nale偶a艂 jednak do Komandosek, kt贸re wygra艂y 25:21. W trzecim secie Komandoski zmaga艂y si臋 z przestojami w grze, co doprowadzi艂o do przegranego seta 15:25. W kolejnym secie, los u艣miechn膮艂 si臋 do Komandosek, kt贸re zwyci臋偶y艂y 25:19. O wyniku meczu zadecydowa艂 tie break. Dru偶yna Gotowe Na Wszystko wygra艂a decyduj膮cy set 15:12, tym samym wygrywaj膮c spotkanie 3:2.

Zdecydowanie, by艂 to bardzo warto艣ciowy mecz z uwagi na wysoki poziom przeciwnika 馃敐. Dru偶yna rywalek sk艂ada艂a si臋 z do艣wiadczonych zawodniczek ogranych na ligowych parkietach. Teraz czas na wyci膮gni臋cie wniosk贸w i wyeliminowanie moment贸w przestoj贸w w grze. Mamy nadziej臋, 偶e w kolejnym meczu Komandoski zaprezentuj膮 si臋 lepiej i dopisz膮 kolejne zwyci臋stwo na swoim koncie 馃挭